Pradzia > Bendrovė

Įspūdinga „Falmec“ bendrovės istorija yra panaši į kitų šiaurės rytų Italijos bendrovių gyvavimo istoriją: gimusi iš idėjos, kurią įkūrėjams – Danilui ir Maurizijui Poseriams (Danilo and Maurizio Poser) – pakuždėjo nuojauta, bei

konkrečios rinkos paklausos, bendrovė iš pusmeistrių įmonės transformavosi į tikrą industrijos lyderį, kuriantį novatoriškus gaminius bei dizainus, kuriuose technologiniai pasiekimai derinami su rafinuočiausiu stiliumi.

Mūsų gamybos cechuose dirba daugiau kaip 130 darbuotojų, o mūsų tyrimų ir plėtros padalinys kasdien seka naujausias technologijas, bei ieško naujų rinkos segmentų. Kasmet pagamindama 130 000 vienetų gaminių. „Falmec“ bendrovė savo gaminius platina tarptautiniu mastu, o jos apyvarta remiasi vidaus rinkos bei eksporto balansu. Šiandien „Falmec“ yra įsikūrusi itin automatizuotoje, 29 000 kvadratinių metrų gamybos bazėje, kuri neseniai buvo išplėsta. Bendrovė šiuo metu gamina daugiau kaip 100 modelių, kuriuos galima rinktis iš 700 skirtingų variantų. Nuo plieno apdirbimo iki vidaus padengimo milteliniu būdu, nuo garsą sugeriančių sistemų iki aukščiausios kokybės medžiagų – „Falmec“ virtuviniai garų surinktuvai yra tikras šio sektoriaus gaminių pramoninis standartas.